Події та свята

Урок "Дорожньої безпеки" 2Б клас

Правила дорожньої безпеки є обов'язковими для кожного громадянина України, в тому числі дітей. Діти та учні повинні добре знати правила дорожнього руху, їх поведінку на світлофорі, на перехрестях, на вулиці з інтенсивним рухом. Сьогодні було проведено урок про дотримання правил дорожнього руху з учнями 2 Б класу середньої школи №34 ім. Маркіяна Шашкевича, за участю завбібліотекою Левандівською Яриною Генрівною та класним керівником Мелень Русланою Олексіївною. Учні отримали інформацію та глибокі знання з правил дорожнього руху. Бібліотека подарувала книгу про дотримання правил дорожнього руху.

Результати за посиланням FB

Конкурс правознавців "Закон і ми"

Конкурс правознавців "Закон і ми" провела педагог-організатор Надія Миськів з учнями 6 В класу, класний керівник Антоніна Паньків.

Освіта в Галичині на початку 20 століття

Урок історичних досліджень на тему "Освіта в Галичині на початку 20 століття" провів Заслужений вчитель України Ігор Федик з учнями 6 А класу, класний керівник Олеся Бурбан.

XX Всеукраїнський диктант

Сьогодні День української писемності та мови. На майже тридцятому році нашої незалежності, українцям знову доводиться захищати материнську мову від манкуртів, перекинчиків, зрадників, промосковськи налаштованих духовних пігмеїв, від так названих "політиків", в яких політичне і національне мислення не виросло вище плінтуса та ін. Нині всі чесні і щирі українські патріоти гордилися тим, що вони українці і їх рідна мова - українська. Прекрасним заходом був всесвітній диктант з української мови. В школі №34 ім. М. Шашкевича, що у Львові писали диктант майже всі класи. За довгі роки своєї педагогічної праці, я ще не бачив таких зосереджених учнівських облич. Одухотвореність. Відповідальність. Абсолютна тишина. Тут говорила Україна і з нею в унісон билися серця малих українців. Я був у 6 му класі і бачив цих діток! Тут, над листочками нахилилися щирі українці. Вони писали свій переказ МАТЕРИНСЬКОЮ МОВОЮ!

Вшануємо пам'ять Шашкевича

06 листопада школа імені Маркіяна Шашкевича традиційно вшановує пам'ять українського пророка, письменника, поета, духовного просвітителя, натхненника національного пробудження Галичини, священника УГКЦ - Маркіяна Шашкевича. Урочистості відкрив директор школи - Роман Гринчук. Учні 10 А клас, класний керівник Любов Фрусенко; 10 Б клас, класний керівник Марія Лега; 5 Б клас, класний керівник Ольга Куник, - вшанували молитвою та поклали квіти до пам'ятника Маркіяна Шашкевича. Під час заходу пролунав Державний гімн України та Духовний гімн "Боже, Великий, Єдиний".

Дні пам'яті Митрополита Андрея Шептицького

Традиційно, у нашій Середній школі 34 ім. Маркіяна Шашкевича, проходять дні пам'яті Митрополита Андрея Шептицького. Цього року ця традиція продовжилася. У 4 А класі, класний керівник Надія Ковалик, був проведений вечір-реквієм присвячений 76-ій річниці з дня смерті Андрея Шептицького. Під талановитим керівництвом класного керівника Надії Миколаївни, був розроблений унікальний сценарій і структура уроку-пам'яті. Урочистості відкрив молитвою і благословенням о. Ростислав Будзан, що підкреслило зв'язок поколінь в часі життя Митрополита Андрея Шептицького і наших днів. У словах учнів було відтворено меценатську діяльність Андрея Шептицького, особливо, що стосувалося школи ім. Маркіяна Шашкевича. Про харитативну діяльність Митрополита Андрея Шептицького розповів завідувач музею ім. Андрея Шептицького Заслужений вчитель України - Ігор Федик.

День пам'яті Богдана Лепкого

04 листопада 1872 року - народився поет і письменник Богдан Лепкий. До дня пам'яті поета, учні 5 Б класу провели літературні читання творів Богдана Лепкого у Мікс бібліотеці "На дві половини". Живе спілкування завжди зближує, надихає та вселяє довіру.

Дня пам'яті Митрополита Андрея Шептицького

Сьогодні, у нашій школі, в рамка святкування Дня пам'яті Митрополита Андрея Шептицького, було проведено вечір- пам'яті Галицького Прометея - Митрополита Андрея Шептицького учнями 2 Г класу та класним керівником Марією Ковальчук. Пам'ятаймо пророчі слова Митрополита Андрея Шептицького! Шануймо та йдімо дороговказом українського пророка! Слава і Вічна пам'ять Андрею Шептицькому!

Урок мужності

Як наша Любов Фрусенко та 10 А підготували цікавий урок.

Урок мужності. "Січове стрілецтво у боротьбі за український Львів..."

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB

Як ми день вчителя святкували

Подивіться яке чудове відео-привітання підготували наші учні та батьки

Більше фото шукайте на нашій сторінці фейсбук

День бібліотеки

В останній день вересня, коли осінь дарує нам вальс золотого падолисту, приходить до нас свято - Всеукраїнський день бібліотек. Цей день об‘єднує усіх, хто любить книгу, зберігає та примножує скарби людської мудрості, хто цінує натхненну працю бібліотекаря

День смайлика

6Б та Марічка Лозинська відсвяткували день смайлика 19 вересня. "

День Смайлика!!! Трішки додали позитиву у наше повсякденне життя. Це мої маленькі смайлики-позитивчики,які щодня змушують посміхатися і діляться своєю усмішкою

Позитивчики

Наші маленькі позитивчики 1-В

Свято Першого дзвоника

Сьогодні відбулося свято "Першого вересня"

У цей святковий і світлий день - День Знань учні середньої школи 34 ім. Маркіяна Шашкевича, мали велику радість розпочати Новий навчальний рік у Митрополичих садах Собору Святого Юра на Святоюрській горі з молитвою і благословенням отця Ростислава Будзана та привітальним словом директора школи Романа Гринчука.

Сьогодні відбулась приємна зустріч з Першою Вчителькою, яка поведе їх захоплюючою дорогою знань. Усі ми щиро раді розпочати навчальний рік у рідних класах, з позитивними емоціями та світлими мріями.

Більше фото та відео на FB та YouTube