Досягнення вчителів

Funny English

Сьогодні, 22 грудня у нашій школі відбувся квест між 7А та 7Б класами "Funny English". Учні провели весело час: гралися у крокодила, читали на швидкість, розгадували ребуси та вгадували мелодії. Головне правило квесту - спритність; знання; жодного слова українською.

Перемогу здобула команда "Grazy team" 7Б класу, класний керівник Оксана Буцик, набравши найбільшу кількість балів.

Відповідальні вчителі: Мар'яна Звір та Олеся Бурбан.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB

CLIL-урок: англійська мова та трудове навчання

CLIL-урок: англійська мова та трудове навчання на тему: "Table manners and serving. Етикет за столом. Сервірування столу", відбувся 08 грудня у 9 А класі. Вчителі: Мар'яна Бонк, Оксана Бецко. CLIL-урок базувався на дотриманні принципу доцільності змісту навчального матеріалу, що сприяло розвитку творчого мислення учнів, забезпечило узагальнення та систематизацію знань, сприяло оптимізації навчально-пізнавальної діяльності.

Свята в Україні

"Справжній учитель повинен бути не тільки наставником, а й другом дітей", - Василь Сухомлинський. І цей вислів дуже актуальний для вчителя англійської мови Марії Лозинської. Урок "Свята в Україні", проведений у 8 А класі, наблизив дітей пригадати основні святкові дні України, яскраві обряди та звичаї, що прийшли до нас із далеких віків.

Урок-дослідження

Поема "Мойсей" - великий витвір художньої майстерності Івана Франка. Урок-дослідження міжпредметних зв'язків відбувся в 10 А класі, який провели вчителі: української мови та літератури - Любов Фрусенко, вчитель історії України - Мар'яна Бродич, вчитель мистецтва - Ольга Куник.

Нагородження вчителів

Кожного року учні стають призерами олімпіад з різних предметів. 2020 рік не став виключенням. Порадіємо разом за вчителів, що підготували призерів. Цього річ це:

• Герчанівська Тетяна Андріївна, яка підготувала 13 призерів олімпіади з математики та двох - з інформатики;
  • Мягка Світлана Григорівна - за підготовку призерів у конкурсі "Соняшник";
  • Хома Оксана Йосипівна, яка підготувала призера олімпіади з української мови та літератури;
  • Борисяк Оксана Богданівна - підготувала призера олімпіади з християнської етики.

Вчителі отримали почесні грамоти від адміністрації школи. Дякуємо Вам, так тримати!

Декламація поезії Шевченка

Конкурс на найкращого декламатора улюбленої поезії Тараса Шевченка. Відбувся в 6 Б класі 2 грудня 2020 року, (учні читали вірші українською і англійською мовами). Вчителі: Фрусенко Любов Несторівна та Лозинська Марія Юріївна. Щира подяка батькам за чудові призи для учнів.

Подорож островами трикутників

27 листопада 2020 року відбувся пізнавальний урок узагальнення та систематизації з теми "Ознаки рівності трикутників. Рівнобедрений трикутник". Учні 7 Б класу із вчителем Буцик Оксаною Євгенівною підсумували вивчений матеріал в нестандартних умовах, подорожуючи островами трикутників.