Досягнення вчителів

Funny English

Сьогодні, 22 грудня у нашій школі відбувся квест між 7А та 7Б класами "Funny English". Учні провели весело час: гралися у крокодила, читали на швидкість, розгадували ребуси та вгадували мелодії. Головне правило квесту - спритність; знання; жодного слова українською.

Перемогу здобула команда "Grazy team" 7Б класу, класний керівник Оксана Буцик, набравши найбільшу кількість балів.

Відповідальні вчителі: Мар'яна Звір та Олеся Бурбан.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB


CLIL-урок: англійська мова та трудове навчання

CLIL-урок: англійська мова та трудове навчання на тему: "Table manners and serving. Етикет за столом. Сервірування столу", відбувся 08 грудня у 9 А класі. Вчителі: Мар'яна Бонк, Оксана Бецко. CLIL-урок базувався на дотриманні принципу доцільності змісту навчального матеріалу, що сприяло розвитку творчого мислення учнів, забезпечило узагальнення та систематизацію знань, сприяло оптимізації навчально-пізнавальної діяльності.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB


Свята в Україні

"Справжній учитель повинен бути не тільки наставником, а й другом дітей", - Василь Сухомлинський. І цей вислів дуже актуальний для вчителя англійської мови Марії Лозинської. Урок "Свята в Україні", проведений у 8 А класі, наблизив дітей пригадати основні святкові дні України, яскраві обряди та звичаї, що прийшли до нас із далеких віків.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB


Урок-дослідження

Поема "Мойсей" - великий витвір художньої майстерності Івана Франка. Урок-дослідження міжпредметних зв'язків відбувся в 10 А класі, який провели вчителі: української мови та літератури - Любов Фрусенко, вчитель історії України - Мар'яна Бродич, вчитель мистецтва - Ольга Куник.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB


Нагородження вчителів

Кожного року учні стають призерами олімпіад з різних предметів. 2020 рік не став виключенням. Порадіємо разом за вчителів, що підготували призерів. Цього річ це:

  • Герчанівська Тетяна Андріївна, яка підготувала 13 призерів олімпіади з математики та двох - з інформатики;
  • Мягка Світлана Григорівна - за підготовку призерів у конкурсі "Соняшник";
  • Хома Оксана Йосипівна, яка підготувала призера олімпіади з української мови та літератури;
  • Борисяк Оксана Богданівна - підготувала призера олімпіади з християнської етики.

Вчителі отримали почесні грамоти від адміністрації школи. Дякуємо Вам, так тримати!


Декламація поезії Шевченка

Конкурс на найкращого декламатора улюбленої поезії Тараса Шевченка. Відбувся в 6 Б класі 2 грудня 2020 року, (учні читали вірші українською і англійською мовами). Вчителі: Фрусенко Любов Несторівна та Лозинська Марія Юріївна. Щира подяка батькам за чудові призи для учнів.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB


Подорож островами трикутників

27 листопада 2020 року відбувся пізнавальний урок узагальнення та систематизації з теми "Ознаки рівності трикутників. Рівнобедрений трикутник". Учні 7 Б класу із вчителем Буцик Оксаною Євгенівною підсумували вивчений матеріал в нестандартних умовах, подорожуючи островами трикутників.

Більше фото шукайте на нашій сторінці FB